Emine
Seda, Emine ve Ceren
Seda ve Ceren
ahşap atölyemizde cemil ağabey
Diğer sorularınız için bize info@atolyepatika.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Neden üye olmalıyım?
Günlük hayatınızın temposunu bozmadan, köşe bucak dolaşıp yorulmadan, mağaza arama derdiniz olmadan hayatınızı daha zevkli hale getirecek ürün ve hizmetler satın almak için Atölyepatika’ya üye olmalısınız. 
Üyelik ücretli mi?
Atölyepatika’ya üye olmak ücretsizdir.
Nasıl üye olabilirim?
Atölyepatika’ya üye olmak için anasayfamızdaki ‘Giriş Yap’ seçeneğine  tıklayarak kayıt olduktan sonra, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız yeterlidir.
Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?
Üyeliğinizin iptali için   info@atolyepatika.com adresine mesaj atabilir ve müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
Üyelik şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?
Üye giriş sayfasındaki "Şifre yenileme" linkine e-posta adresinizi bıraktığınızda, yeni üyelik şifrenizi oluşturabileceğiniz sayfanın linki adresinize gönderilecektir.
Üye oldum ancak siteye giriş yapamıyorum.
E-posta adresinizi doğru girdiğinizden emin olun. Üyelik esnasında "hoş geldiniz" temalı bir e posta almadıysanız e posta adresinizi yanlış girmiş olabilirsiniz demektir. (e-postalarınızı kontrol ederken spam ya da junk kutularını da kontrol edin).
Alışveriş güvenli midir?
Size dünya standartlarında bir güvenlik sistemi ve ağı sunmakdayız. İşlem güvenliğinizi sağlamak için her gün online alışveriş sistemlerindeki yenilikler takip edilmekte ve güvenlik standartları en üst seviyede uygulanmaktadır. Bundan dolayı en güvenilir alışveriş siteleri arasında bulunan atolyepatika.com'dan alışveriş yapmak güvenlidir.
E-posta adresimi nasıl değiştiririm?
E-posta adresinizi değiştirmek istiyorsanız, yeni bir hesapla tekrar üye olmalısınız.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Siparişinizi "Hesabım" sayfasındaki "Siparişlerim" kısmından takip edebilirsiniz.
Sipariş adresimi nasıl değiştirebilirim?
Adreslerinizi Hesabım sayfasından istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz gibi sipariş esnasında "Fatura ve Teslimat Adresi" ekranı geldiğinde yeni adres butonuna tıklayarak yeni bir adres oluşturabilirsiniz.
Siparişlerimi birleştirebiliyor muyum?
Evet. Farklı alanlardan seçtiğiniz ürün ve hizmetler tek bir sepette birleştirilebilmektedir. 
Teslim edilmeyen siparişler?
Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz Atölyepatika’ya iade edilir. 
Hangi ödeme şekilleriyle alışveriş yapabilirim?
Internet sitemiz'den kredi kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz.
Kredi kartıyla alışverişlerde taksit mümkün mü?
Anlaşmalı olduğumuz bankalara ait kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır. 
Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?
Sitemizdeki her ürün KDV dahil fiyatlandırma ile satışa sunulur.
Ödemelerde kredi kartı güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?
Ödeme güvenli bir SSL şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle Atölyepatika’da tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.
Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
Siparişinizi sevkiyata çıkmadan önce iptal edebilirsiniz. Siparişinizin iptali için  info@atolyepatika.com adresine mesaj atabilir ve müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?
Siparişinizi teslim almadan önce iptal etmeye karar verirseniz, e-posta info@atolyepatika.com adresinden bize ulaşmanız ve iptal isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.
Siparişinizi teslim aldıktan ve paketi açtıktan sonra "Ürün İade Prosedürü"nü izlemeniz gerekmektedir. Ürünü ondört iş günü içinde iade edebilirsiniz. Öncelikle Faturanızın arkasındaki bölüme iade nedeninizi, iade edeceğiniz ürün adet ve kodunu yazıp adresimize kargolayabilirsiniz.
* Ürünün iade edilebilmesi için, tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.
Aldığınız ürün kusurlu çıktı ise;
Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 2 hafta içerisinde iade edebilirsiniz.
Bu tür bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Şikayetiniz tedarikçi firmalara iletilerek inceleme süreci başlatılır. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yok ise ürün bedeli tarafınıza geri ödenir. Üründeki herhangi bir problemden kaynaklanan bir iade sözkonusu ise, iade kargo ücreti Atölye Patika tarafından ödenir. 
İade Kapsamı Dışındaki Ürünler
  1. Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler.
  2. Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin ürünler.
  3. Tüketici tarafından ambalajı açılmış ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler.
  4. Gazete, dergi gibi süreli yayınlar.
  5. Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi ürünler.
  6. Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
 
İade etme süresi kaç gündür ?
Tüketici Kanunu'na göre, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürünü teslim aldığınız ilk yedi günü içerisinde geçerlidir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 2 haftz içerisinde iade edebilirsiniz.

Hediye çeki ya da indirim kuponlarıyla satın aldığım ürünün iadesinde çek ve puanlarım da iade ediliyor mu?
İade edilen siparişlerinizde kullanmış olduğunuz hediye çekleriniz ve indirim kuponlarınız, iadenizin onaylanmasının ardından hesabınıza tekrar yüklenir.
İade işleminden ne kadar zaman sonra ödeme hesabıma yansıyor?
İade ürün bedeliniz, iade ettiğiniz ürün depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra derhal bankanıza yatırılır. Bankanızla olan anlaşmanız çerçevesinde 3 ila 5 iş günü içinde hesabınıza yansır.